Możesz w tej chwili zamówić nagranie personalizowane, które Cię zainteresowało. Zanim jednak to zrobisz, rozważ możliwość zakupienia drugiego nagrania, ponieważ kiedy zamówisz dwa nagrania otrzymasz 50% zniżki na drugie nagranie! Za dwa nagrania zapłacisz zatem 60 zł. Drugie nagranie może mieć inny tytuł oraz/lub inne imię. Możesz także zamówić trzy nagrania. Na trzecie również otrzymasz 50% zniżki i za 3 nagrania zapłacisz 80 zł.

Jest to opcja, która bierze pod uwagę fakt, że do wielu zmian w podświadomości można podchodzić pod różnymi kątami i pracować z różnymi, uzupełniającymi się nagraniami. Np. „Inteligencja finansowa” znakomicie łączy się z „Działaniem”, zaś „Antystres 2” z „Kontrolą emocji” itp.

Jeżeli chcesz teraz poszukać kolejnego nagrania kliknij na spis nagrań i wybierz kolejne nagranie(a) i wróć do tego formularza.

Aby teraz złożyć zamówienie jednego lub paru nagrań, wypełnij poniższy formularz i wyślij zamówienie, a następnie (w ciągu kilkudziesięciu minut) sprawdź swoją skrzynkę pocztową (również w folderze „Inne” „Śmieci” lub „Spam”), na którą otrzymasz potwierdzenie zamówienia oraz numer konta do wpłaty zwykłym przelewem.

Jeżeli chcesz skorzystać z płatności PayPal, po wypełnieniu formularza (wpisz w uwagach, że zapłacisz przez PayPal) wyślij ze swojego konta na PayPal-u odpowiednią kwotę (za jedno nagranie – 40 zł, za dwa – 60 zł, a za trzy nagrania – 80 zł itd., czyli za każde kolejne nagranie – 20 zł) na adres: paypal@adambytof.pl (najlepiej jako przelew dla rodziny lub przyjaciół – wtedy zapłacę mniejszą prowizję PayPalowi…)

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Tytuł zamawianego nagrania lub nagrań

Imię użytkownika nagrania lub imiona w poszczególnych nagraniach, uwagi dodatkowe itp.

Uwaga! Sprawdź za 10-15 minut swoją skrzynkę pocztową, szczególnie w folderze „SPAM”, „Śmieci” lub „Inne”. Zamówienia realizuję w ciągu 2 dni roboczych, od chwili wpłynięcia przelewu na konto lub chwili płatności w PayPal-u.

Dziękuje za Twoje zamówienie!