do-maila2Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że przez Internet można znakomicie nauczyć się wchodzenia w trans i opanować umiejętność stosowania autohipnozy. Wiele osób uważa nawet, że jest to lepsza forma uczenia się autohipnozy niż wizyta u hipnoterapeuty, ponieważ można zastosować tu techniki rzadko używane przez hipnotyzerów (np. nagrania z synchronizacją falową mózgu), kurs jest tańszy niż kilka wizyt u hipnoterapeuty, nigdy nie wiadomo na jakiego hipnoterapeutę się trafi, można ćwiczyć w znanym, bezpiecznym środowisku domowym, kurs dostępny jest nawet osobom mieszkającym daleko od dużych ośrodków, a nawet poza granicami Polski itp.

Prowadzę kursy hipnozy i autohipnozy od 12 lat dla grup zainteresowanych w czasie wakacji i postanowiłem stworzyć alternatywny program kursu internetowego. Kurs będzie obejmował 6 spotkań na internetowej platformie konferencyjnej. Trzeba dysponować dostępem do internetu oraz komputerem, tabletem lub smartfonem. Spotkania  odbywać się będą wieczorami, ale każde spotkanie będzie nagrywane i po ok. 2 godzinach udostępniane wszystkim uczestnikom kursu. W ten sposób osoby, które nie mogą uczestniczyć na bieżąco, online, mogą obejrzeć spotkanie i przejść przez ćwiczenia, a uczestnicy obecni mogą powtórzyć materiał pomiędzy sesjami.

Materiał sesji obejmował będzie:

  • zjawisko transu, czym jest trans, jak go w sobie wywoływać
  • podstawy języka transu, jak mówić do swojej podświadomości
  • radzenie sobie ze stresem, emocjami poprzez autohipnozę
  • autohipnoza i medytacja, autohipnoza transpersonalna
  • podświadomość i inteligencja finansowa, jak przeprogramować podświadomość na sukces
  • autohipnoza i ciało, najskuteczniejsze sposoby na regulację wagi, zdrowie

Uczestnicy, poprzez zadawanie pytań i sugestie skierowane do prowadzącego, także mailowo, również mogą wpływać na treść poszczególnych sesji, podsuwając najbardziej interesujące ich tematy związane z autohipnozą. Każdy kurs będzie zatem nieco inny, choć główny materiał kursu będzie zawsze taki sam (gotowe nagrania wideo i ćwiczenia transowe).

Najbliższy Internetowy Kurs Autohipnozy rozpocznie się:

13 czerwca 2018 (Środa) godz. 20.00 – 22.00

Kolejne sesje kursu odbędą się w Środy: 20, 27 czerwca oraz 4, 11 i 18 lipca 2018 o godz. 20.00

Kurs razem z materiałami kosztuje 270 zł.

Żeby zarezerwować dla siebie miejsce trzeba wysłać pustego maila pod adres: kurs@autohipnoza.pl

Na kursie mamy ograniczoną liczbę miejsc i decyduje kolejność zgłoszeń.