Zapraszam na kurs online, trwający trzy tygodnie, składający się z czterech, cotygodniowych dwugodzinnych spotkań live (na żywo), poświęcony psychologicznym technikom rozwoju intuicji. Rozumianej nie tylko jako zdolność do nieświadomego przetwarzania zgromadzonych informacji, ale także jako zdolność do korzystania z informacji, które nie zostały zebrane drogą zmysłową, lecz przy pomocy postrzegania pozazmysłowego. Jest to niezwykle kontrowersyjny temat, który dopiero od kilkudziesięciu lat jest badany metodami naukowymi (parapsychologia). Wydają się one potwierdzać niezwykłe możliwości ludzkiego umysłu w tym zakresie. Oba rodzaje intuicji będą przedmiotem naszego kursu.

Umiejętność korzystania ze swojej intuicji nie jest powszechną umiejętnością, stąd przekonanie że niektórzy ludzie ją mają, a inni nie. Badacze intuicji twierdzą jednak, że wszyscy posiadamy intuicję, podobnie jak wszyscy posiadamy zmysły, zdolność myślenia i emocje, ale tylko niektórzy z nas potrafią z niej korzystać.

Setki lat doświadczeń szamanów, mnichów, joginów, ludzi zajmujących się magią i ezoteryką oraz w ostatnie lata rzetelnych badań naukowych pozwoliły opracować psychologiczne techniki, które zwiększają umiejętności wykorzystywania swojej intuicji w twórczości, rozwiązywaniu problemów i życiu codziennym, a nawet w grze na giełdzie. Najskuteczniejszymi z nich zajmiemy się na zajęciach.

W programie kursu znajdą się takie metody jak: praca ze snem (sny prorocze), medytacja, deprywacja sensoryczna (technika Ganzfeld), Image Streaming (Strumień Wyobrażeń), metody odkryte przez zespół badaczy programu „Stargate” (Ingo Swann, Harold Puthoff, Russell Targ, Joseph McMoneagle i in.) w rozwoju tzw. remote viewing (zdalne widzenie) oraz ćwiczenia wizualizacyjne i hipnotyczne, wykorzystywane przez Lecha Emfazego Stefańskiego (nestora polskiej psychotroniki), którego miałem zaszczyt poznać w 1982 roku i utrzymywać kontakty przez 28 lat…

Będziemy spotykać się  na webinarach co tydzień, przez 4 tygodnie. Wszystkie spotkania będą nagrywane i będzie je można obejrzeć także później, w dowolnie wygodnym dla siebie momencie (w trakcie kursu).

W ciągu całego kursu możesz także konsultować się ze mną indywidualnie mailowo.

Najbliższy termin rozpoczęcia kursu „Intuicja – szósty zmysl”:

5 marca 2019 (Wtorek), godz. 20.00 – 22.00

Kolejne spotkania: 12 października, 19 i 26  marca 2019 (Wtorki) o godz. 20.00

Mamy ograniczoną liczbę miejsc dla nowych osób na kursie do 15. Decyduje kolejność zgłoszeń. Na dziś (17 grudnia 2018) jest  15 miejsc. Koszt kursu – 270 zł.

Jeżeli chcesz się zapisać na kurs, wyślij teraz maila pod adres: intuicja-kurs@adambytof.pl