Zapraszam na 4-tygodniowy kurs medytacji online. Kurs w całości odbywa się „na żywo”, podczas 8 wieczornych, interaktywnych spotkań. Spotykać będziemy się 2 razy w tygodniu, w Poniedziałki i Czwartki o godz. 20.00. Tematem kursu jest praktyka różnych typów medytacji: mindfulness, medytacji z mantrą, medytacji świadka oraz medytacji prowadzonych. Wszystkie spotkania będą nagrywane i osoby nie mogące uczestniczyć w zajęciach „na żywo” mogą uzupełnić materiał i wykonać ćwiczenia w ciągu 48 godzin po spotkaniu.

Najbliższa edycja odbędzie się wieczorami (godz. 20.00) w dniach: 3,6,10,13,17,20,24,27  lutego 2020

Uwaga! Koszt kursu jest dowolny. Jest to rewolucyjny sposób finansowania uczestnictwa w kursie, nieznany w innych miejscach! Rezerwacja miejsca na kurs kosztuje tylko symboliczne 50 zł, a pozostałą część opłaty za kurs można wnieść już po zakończeniu kursu, zgodnie z własną oceną jego wartości, w pełni anonimowo (nie będę wiedział od kogo przyjdą wpłaty).

Ilość miejsc jest ograniczona i zapisy zostaną wstrzymane po wyczerpaniu miejsc. Kurs będzie odbywał się na platformie telekonferencyjnej Zoom.  Aby móc uczestniczyć w zajęciach trzeba zainstalować sobie (instalacja jest dziecinnie łatwa) na komputerze maleńki program Zoom Client for Meetings: https://zoom.us/download#client_4meeting Wersja na smartfon lub tablet w Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=us.zoom.videomeetings)

Aby zarezerwować miejsce trzeba wpłacić opłatę rezerwacyjną (50 zł) przez PayPal, korzystając ze swojego konta w PayPal lub z karty debetowej (lub kredytowej). PayPal jest światowym liderem w płatnościach internetowych i transakcje przy użyciu karty są w nim w pełni bezpieczne. Aby dokonać opłaty, kliknij w poniższy przyciski „Kup teraz”. Po przeniesieniu na stronę PayPal postępuj zgodnie z instrukcjami. Pamiętaj koniecznie, by wpisać swój adres e-mail w odpowiednie pole na PayPal jeżeli wybierzesz płatność kartą. Po dokonaniu rezerwacji, wyślij pustego maila pod adres kursu, czyli kursmedytacji-2020-02@adambytof.pl  (Wyślij maila z tego samego adresu, który był używany do płatności w systemie PayPal). W ciągu 24 godzin otrzymasz dalsze informacje o kursie.

Dziękuję za Twoją rezerwację.