do-maila5W ciągu siedmiu godzinnych spotkań online, podczas których obejrzysz krótkie filmy – wykłady, prezentacje, otrzymasz medytacyjne nagrania z ćwiczeniami, które będziemy razem praktykować na samych spotkaniach oraz między spotkaniami online (webinarami). Otrzymasz także nagrania i teksty edukacyjne na temat medytacji i różnych jej aspektów. Na spotkaniach będzie możliwość zadawania pytań oraz uzyskiwania odpowiedzi na żywo. Będzie także możliwość krótkich, indywidualnych konsultacji przez Skype’a lub telefon.

Nauczysz się medytacji, dowiesz się o najczęściej popełnianych błędach przy jej praktykowaniu oraz doświadczysz wsparcia z mojej strony oraz ze strony grupy w swojej osobistej praktyce. Wspólnym ćwiczeniom online towarzyszy niepowtarzalna atmosfera i energia, która bardzo pomaga w przemianie świadomości.

Tematy kolejnych spotkań:

  • Medytacja i ciało
  • Medytacja oddechu, koncentracja medytacyjna
  • Świadomość świadka
  • Medytacja, emocje i pragnienia
  • Uważność w codziennym życiu, medytacja nieformalna, rytuały
  • Medytacja i „programowanie” podświadomości
  • Medytacja – źródło nieuwarunkowanej energii i szczęścia

Kurs w całości prowadzony jest w internecie, więc możesz w nim uczestniczyć z każdego miejsca na świecie. Wszystkie materiały, nagrania audio oraz nagrania spotkań online (webinarów) będą dostępne także offline dla wszystkich uczestników już następnego dnia po spotkaniu.

Najbliższy kurs będzie odbywał się w Środy, w godz. 20.00 – 21.30 i zaczyna się:

15 marca 2017 (Środa)

Kolejne spotkania odbędą się: 22, 29 marca, 5, 12, 19, 26 kwietnia oraz 3 maja 2017 o godz. 20.00  (Środy)

Koszt kursu – 270 zł

Ilość miejsc na kurs jest ograniczona możliwościami technicznymi platformy webinarowej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeżeli chcesz zapisać się na kurs lub zadać pytanie napisz pod adres: kursmedytacji@adambytof.pl Odpowiem w ciągu kilku, kilkunastu godzin.