Skoro czytasz ten wpis, to znaczy że jesteś absolwentem jednego z moich kursów internetowych i rozważasz udzielenie mi pomocy przy promocji tych kursów. Bardzo Ci dziękuję. Wnoszę z tego, że podobał Ci się mój kurs lub kursy. Inaczej trudno byłoby Ci je polecać innym. Za to również Ci dziękuję. 🙂

Jak każdy w internecie, ja i moje działania również potrzebuję promocji i pomocy w dotarciu do jak największej liczby osób. Wymyśliłem bardzo prosty program współpracy przy promocji moich kursów. Jest to system „haseł rabatowych”.

Jeżeli masz stronę w internecie, prowadzisz bloga, masz listę mailingową, udzielasz się na forach i w dyskusjach w mediach społecznościowych i możesz dotrzeć do osób ew. zainteresowanych moimi kursami, możesz je polecać im, podając link do strony z opisem kursu, zaznaczając jednocześnie, że masz swoje indywidualne hasło rabatowe, po użyciu którego cena za kurs spadnie z 270 do 240 zł (czyli ponad 10%).

Osoba (lub osoby) zapisująca się, używając Twojego hasła rabatowego (które ja Ci wyślę po zgłoszeniu się do programu), skorzysta ze zniżki, zapłaci mniej i przy okazji zidentyfikuje Ciebie, jako polecającego. Każdy uczestnik programu otrzymuje bowiem osobiste, unikalne hasło na konkretną edycję kursu internetowego.

Ty w zamian otrzymasz od każdego zrealizowanego polecenia (czyli od osoby, która zapisze się na kurs) tzw. „rabat za polecenie” w wysokości 40 zł,  który możesz wykorzystać przy zamówieniu nagrania personalizowanego, które sobie dowolnie wybierzesz. Nie będzie Cię ono wtedy nic kosztować. Możesz także nie zamawiać żadnego nagrania teraz i zostawić sobie możliwość skorzystania z tej opcji na przyszłość, np. w przypadku jakiegoś innego, ukazującego się w przyszłości nagrania lub wykorzystać swój „rabat za polecenie” przy opłacie za jakiś inny kurs w przyszłości lub za indywidualną konsultację.

Procedura jest zatem taka:

  1. Wysyłasz do mnie maila z informacją, że chcesz przystąpić do programu
  2. Otrzymujesz ode mnie swoje indywidualne hasło rabatowe
  3. Informujesz innych internautów o kursie (np. o kursie medytacji) na forach, w mediach społecznościowych itd., dzieląc się swoimi doświadczeniami, podając link do strony z opisem kursu i informując ich, że jeżeli skorzystają z Twojego hasła rabatowego (podajesz to hasło w swoim wpisie), zapłacą nie 270 zł tylko 240 zł, czyli ponad 10% mniej niż normalnie. (Oczywiście nie dotyczy to moich stron na Facebooku….. :))
  4. W przypadku zapisu osoby podającej Twoje hasło rabatowe, ja informuję Cię w mailu o tym, że nabyłeś prawo do „rabatu za polecenie”, które możesz wykorzystać teraz lub w przyszłości.
  5. Informujesz mnie w mailu czy korzystasz teraz z opcji zamówienia nagrania, czy przenosisz swoje prawo do wykorzystania „rabatu za polecenie” przy innej okazji.

Jak widzisz, system jest bardzo prosty, przejrzysty i łatwy w obsłudze. Możesz bardzo mi pomóc w promocji moich kursów w internecie, a ja chętnie zrewanżuję Ci się moimi nagraniami i produktami. Myślę, że to prosta i uczciwa propozycja. Oczywiście jestem także otwarty na inne propozycje z Twojej strony.

Jeżeli chcesz przystąpić do programu współpracy przy promocji moich kursów w internecie napisz do mnie maila pod adres: pw-kursy@adambytof.pl

Dziękuję!
Adam Bytof