Co sprawia, że jedni ludzie odchudzają się z powodzeniem i utrzymują wagę, a inni wciąż walczą z efektem „jojo”? Dlaczego stosowanie diet działa tylko na krótką metę i powoduje, że za każdym razem odchudzanie jest coraz trudniejsze? Jakie są najskuteczniejsze strategie regulacji wagi? W jaki sposób nie tylko zdrowo się odchudzić w tempie ok 4-6 kg na miesiąc, ale także utrzymać tkankę mięśniową, która nadaje ciału sprężysty wygląd i zabezpiecza przed ponownym przytyciem, spowolnić procesy starzenia się organizmu i mózgu, a nawet zwiększyć samokontrolę w innych dziedzinach życia (praca, nauka)?

Czterotygodniowy, internetowy kurs „Psychologia odchudzania” wprowadzi Cię w szczegóły technik psychologicznych, z których korzystają Ci, którzy osiągnęli sukces w tej dziedzinie. Unikniesz drastycznych diet, konieczności ćwiczenia 3 razy w tygodniu po godzinie, konieczności chodzenia na siłownię lub biegania. Dowiesz się co naprawdę działa, a co jest tylko marketingowym chwytem przemysłu odchudzania i fitness.

Spotykać się będziemy online (na platformie webinarowej) co tydzień, na dwugodzinną sesję. Każda sesja będzie nagrywana i jeszcze tego samego dnia udostępniana uczestnikom kursu, którzy nie mogli być obecni na sesji lub chcą powtórzyć materiał. Każdy może zatem uczestniczyć w zajęciach niezależnie od tego gdzie mieszka. Na spotkaniach jest możliwość zadawania pytań i konsultowania swoich wyników i osiągnięć.

Tak naprawdę odchudzanie jest proste i dla każdego możliwe, o ile stosuje się dobre i sprawdzone strategie. Sprawdziliśmy je z wielkim powodzeniem na kilku kursach odchudzania przez ostatnie 5 lat. Zapoznasz się ze sprawdzonymi metodami, czyli takimi, które większość ludzi łatwo wprowadza w życie i pozostaje przy nich na wiele lat.

W programie kursu:

  • proste techniki zmiany nawyków
  • zasada kaizen w odchudzaniu
  • przemiana podświadomości w stanie skupienia
  • praca z nagraniami kierowanej wyobraźni emocjonalnej
  • zasady 10-minutowego super-skutecznego treningu domowego (3 razy w tygodniu)
  • najpopularniejsze schematy intermittent fasting, czyli metody JemNieJem

W ciągu 4 dwugodzinnych spotkań dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz, by osiągnąć swój cel w odchudzaniu oraz doświadczysz pierwszych spadków wagi (tkanki tłuszczowej). Po kursie, jeżeli zechcesz, będziesz mieć możliwość uczestnictwa w kolejnych edycjach tego kursu, bezpłatnie.

Najbliższa edycja kursu „Psychologia odchudzania” zaczyna się:

9 kwietnia 2019 r. godz. 20.00 (Wtorek)

Kolejne sesje odbędą się: 16, 23 i 30 kwietnia 2019 r.

Koszt kursu (razem z materiałami) wynosi 270 zł.
Jeżeli chcesz zapisać się na internetowy kurs „Psychologia Odchudzania”, który rusza 15 stycznia, wyślij pustego maila pod adres: psychood@adambytof.pl a w mailu zwrotnym otrzymasz dalsze instrukcje.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszam!
Adam Bytof