Zapraszam serdecznie na sześciodniowy trening online. Poświęcony będzie on praktyce mindfulness (uważnej, nieoceniającej obecności), świadomemu śnieniu i technikom rozwoju intuicji. Zagadnienia te są wobec siebie komplementarne, doskonale się uzupełniają i wzbogacają. Trening będzie obejmował spotkania online, więc możesz uczestniczyć w nim z każdego miejsca na świecie. Potrzebujesz tylko zasięgu sieci.

Tu możesz obejrzeć ciekawy film o świadomym śnieniu: https://youtu.be/IpAZJ4SR1Cs
Film o potencjale świadomych snów: https://youtu.be/_5bBun5en-A
Inne filmy i nagrania wideo: http://adambytof.pl/category/wideo/

Spotykać będziemy się na webinarowej platformie Zoom, którą można zainstalować (bardzo maleńki i łatwy w instalacji program) na każdym sprzęcie. (https://zoom.us/download#client_4meeting). Spotkania obejmują:

  • 6 wieczornych sesji o godz. 20.00 (ok. dwóch godzin)
  • 3 krótkie sesje porannej przerwy we śnie ok. godz. 5.00 (na 15-20 minut)

Po porannej 20-minutowej praktyce idziemy spać na „poranną drzemkę”, trwającą od 1,5 do 3 godzin, w czasie której pojawiają się sny świadome (LD), doświadczenie OBE (out of body experience) lub stany hipnagogiczne.

Pomiędzy sesjami codziennie będą do wykonania ćwiczenia w ciągu dnia oraz ćwiczenia z nagraniami transowymi (audio). Wszystkie spotkania online są nagrywane, a linki do zapisu spotkań rozsyłane są do uczestników treningu zaraz po zakończeniu spotkania. Jeżeli zatem, ktoś nie może uczestniczyć w spotkaniu online, bo np. coś mu wypadło, może je obejrzeć już godzinę później, lub w dowolnym czasie. Nic zatem nikomu nie umknie.

Na każdym spotkaniu uczestnicy mogą zabrać głos, zadać pytanie, podzielić się swoim doświadczeniem itp. Trening jest w pełni interaktywny. Zajmiemy się na nim najbardziej skutecznymi technikami wywoływania świadomego śnienia, rozwoju intuicji, technikami medytacyjnymi oraz praktyką mindfulness. Jest to intensywna praktyka dla osób poważnie zainteresowanych.

Trening odbędzie się w dniach:

18 – 23 czerwca 2020

Uwaga! Wszystkie miejsca na warsztat są już zarezerwowane.

Kolejna edycja warsztatów przewidziana jest na drugą połowę sierpnia 2020.

Jeżeli już jesteś uczestnikiem kursu, materiały znajdziesz na stronie: http://adambytof.pl/podroze-strona-kursowa/