Zapraszam serdecznie na wakacyjny, ostatni w 2019 roku, siedmiodniowy trening online. Poświęcony będzie on praktyce mindfulness (uważnej, nieoceniającej obecności) i świadomemu śnieniu. Oba te zagadnienia są wobec siebie komplementarne, doskonale się uzupełniają i wzbogacają. Trening będzie obejmował spotkania online, więc możesz uczestniczyć w nim z każdego miejsca na świecie. Idealną sytuacją byłoby, gdyby udało Ci się wyjechać na odpoczynek do jakiegoś miłego miejsca w naturze i stamtąd komunikować się z nami na laptopie, tablecie lub smartfonie. Potrzebujesz tylko zasięgu sieci.

Tu możesz obejrzeć ciekawy film o świadomym śnieniu: https://youtu.be/IpAZJ4SR1Cs
Film o potencjale świadomych snów: https://youtu.be/_5bBun5en-A
Inne filmy i nagrania wideo: http://adambytof.pl/category/wideo/

Spotykać będziemy się na webinarowej platformie Zoom, którą można zainstalować (bardzo maleńki i łatwy w instalacji program) na każdym sprzęcie. (https://zoom.us/download#client_4meeting). Spotkania obejmują:

  1. krótkie sesje porannej przerwy we śnie ok. godz. 5.00 (na 20 minut)
  2. poranną sesję o godz. 9.00 (ok. godziny)
  3. wieczorną sesję o godz. 20.00 (ok. dwóch godzin)

Po porannej 20-minutowej praktyce idziemy spać na „poranną drzemkę”, trwającą od 1,5 do 3 godzin, w czasie której pojawiają się sny świadome (LD), doświadczenie OBE (out of body experience) lub stany hipnagogiczne.

Pomiędzy sesjami codziennie będą do wykonania ćwiczenia w ciągu dnia oraz ćwiczenia z personalizowanymi nagraniami transowymi (audio). Wszystkie spotkania online są nagrywane, a linki do zapisu spotkań rozsyłane są do uczestników treningu zaraz po zakończeniu spotkania. Jeżeli zatem, ktoś nie może uczestniczyć w spotkaniu online, bo np. coś mu wypadło (np. wyjątkowy zachód słońca), może je obejrzeć już godzinę później, lub w dowolnym czasie. Nic zatem nikomu nie umknie.

Na każdym spotkaniu uczestnicy mogą zabrać głos, zadać pytanie, podzielić się swoim doświadczeniem itp. Trening jest w pełni interaktywny. Zajmiemy się na nim najbardziej skutecznymi technikami wywoływania świadomego śnienia, technikami medytacyjnymi oraz praktyką mindfulness. Jest to intensywna praktyka, ale można doskonale ją pogodzić z wypoczynkiem w ulubionym miejscu. Znakomitym pomysłem będzie także wspólne uczestnictwo w zorganizowanej przez siebie grupie znajomych lub w dwójkę z partnerem, przyjacielem itp. Wtedy dwie osoby się zapisują, wyjeżdżają razem na wczasy w swoje ulubione miejsce i wspólnie uczestniczą w spotkaniach online z grupą treningową.
Szczegółowy plan treningu można znaleźć pod tym linkiem.

Trening odbędzie się w dniach:

17 – 24 sierpnia 2019

Pierwsze spotkanie odbędzie się w Sobotę 17 sierpnia o godz. 21.00 a ostatnie w Sobotę 24 sierpnia wieczorem.
Koszt wszystkich zajęć i materiałów (personalizowanych nagrań transowch) to 370 zł.

Uwaga! Zapisy na warsztat są zakończone. Zapraszam w przyszłym roku.
Jest to ostatni w 2019 roku warsztat poświęcony świadomemu śnieniu.


Poniżej znajdziesz link do strony (zabezpieczonej hasłem) dla uczestników warsztatów, którzy zapisali się już i otrzymali hasło.
http://adambytof.pl/wakacje-2019-trening/