W tym roku, po przerwie, postanowiłem wznowić wakacyjne treningi w Łebie, które odbywają się prawie co roku od 2000 roku!

Treningi łączą w sobie możliwość wypoczynku (Łeba, nadmorska plaża, ciekawe okolice itp.) i intensywnego programu treningowego. Przeznaczone są zarówno dla osób początkujących, rozpoczynających swoją przygodę z LD/OBE, jak i dla zaawansowanych, którzy chcieliby pogłębić swoją praktykę oraz poznać nowe techniki i nagrania. Będzie możliwość wypróbowania działania Galantaminy, oczywiście tylko dla zainteresowanych. Na zajęciach spotykamy się zazwyczaj w dwóch sesjach: porannej (9.00 – 10.30) oraz wieczornej (18.00 – 22.00). Każdy z uczestników otrzyma swoje własne, personalizowane (ze swoim imieniem) nagrania transowe do wspólnej praktyki. W czasie pomiędzy sesjami można korzystać z uroków Łeby…

Trening poświęcony będzie praktyce:

  • świadomego śnienia (LD)
  • stanów OBE (out of the body experiences)
  • stanów hipnagogicznych (na granicy snu i czuwania)
  • medytacji
  • interpretacji snów
  • ImageStreamingu
  • rozwijaniu zdolności ESP (jasnowidzenia, prekognicji itp.)

Mamy wynajęte w Łebie dwa domki letniskowe z dużym salonem do ćwiczeń. Każdy z domków pomieści swobodnie 6 osób. Domki znajdują się na terenie działek rekreacyjnych, w okolicy sklepu „Biedronka” (blisko pierwszego ronda w Łebie przy Al. Świętego Jakuba). Dojście do głównej plaży z tego miejsca zajmuje ok 40 minut spacerem, samochodem jedzie się 5 minut. Spacery wykorzystujemy na praktykę „chodu transowego”.

Koszt tygodniowego pobytu (bez wyżywienia) i zajęć to 800 zł od osoby. Mamy tylko 10 miejsc w domkach, w pokojach 2 osobowych (dwie dwuosobowe sypialnie na górze i salon na dole). Trzeba ze sobą przywieźć śpiwór do spania. Łóżka są na miejscu. Nie jest to najwyższy standard turystyczny, ale najważniejsze jest dla nas ćwiczenie, głębokie skupienie przez 6 dni, które daje znakomite rezultaty w praktyce.

Termin treningu:

29 lipca – 5 sierpnia

Jeżeli chcesz zarezerwować miejsce lub zadać dodatkowe pytanie przed podjęciem decyzji o uczestnictwie, napisz maila pod adres: leba@adambytof.pl

PS. Termin 5-12 sierpnia jest nieaktualny. Kurs w tym czasie nie może się odbyć.

Zapraszam serdecznie!
Adam Bytof