antystresWszyscy przeżywamy większy lub mniejszy stres. Ma to bezpośredni wpływ na nasz organizm, psychikę, poziom energii, zadowolenie z życia itp. Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego jednak, że pewien poziom stresu jest nam bardzo potrzebny, żeby czuć przyjemność i zadowolenie. Tak naprawdę, za to, czy określone bodźce będą w nas wywoływać szkodliwy i paraliżujący stres, czy też mobilizować do pracy, twórczości i osiągnięć zależy od podświadomych przekonań na temat tego, co jest dla Ciebie stresujące.

Jedna osoba np. konieczność wystąpienia publicznego będzie odczuwać jako przykrą konieczność, której towarzyszy paraliżująca trema, podczas gdy inna osoba na tym samym miejscu, będzie odczuwać przyjemne podekscytowanie, a jej organizm wydzieli tylko tyle adrenaliny, by jej funkcjonowanie psychofizyczne wzniosło się na wyżyny jej możliwości. Tym wszystkim rządzi podświadomość i głęboko ukryte w niej przekonania na temat tego rodzaju sytuacji, które wyniosła z dzieciństwa i „ćwiczyła” w wyobraźni całymi latami zupełnie nieświadomie.

antystres2Kiedy bowiem myślisz: „ja się do tego nie nadaję, nie potrafię tego robić, zawsze czuję się wtedy fatalnie” oraz przypominasz sobie lub wyobrażasz jak okropne jest to doświadczenie, za każdym razem „ćwiczysz” swój mózg i utrwalasz skojarzenie: występ publiczny = paraliżujący stres. To trzeba przerwać i dać mózgowi inną możliwość. ten mechanizm dotyczy wszystkich  tzw. „stresujących sytuacji”. To co do tej pory wywoływało w Tobie stres może, dzięki treningowi mózgu w transie, dostarczać Ci zupełnie innego rodzaju przeżyć, ponieważ Twój mózg potrafi się uczyć! A w transie, przy pomocy personalizowanych nagrań, może to robić wyjątkowo skutecznie!

Jeżeli chcesz pozbyć się negatywnego stresu, zmienić wzorce swoich reakcji emocjonalnych i doświadczać nowych, zdrowych emocji w sytuacjach, które do tej pory wywoływały w Tobie stres, zamów teraz nagranie pt. „Antystres 2”

antystres3Nagranie jest personalizowane, czyli użyte w nim będzie Twoje imię, dzięki czemu sugestie łatwiej trafią do Twojej podświadomości. Zamówienie nagrania w formie mp3 (do ściągnięcia z serwera) kosztuje 40 zł. Nagranie trwa 22 minuty. Zanim zdecydujesz się na jego zamówienie możesz posłuchać fragmentu klikając w ten link. Nagrania należy słuchać przez słuchawki, ponieważ wtedy jest najlepsze działanie wszystkich transowych audio-technologii.

Żeby zamówić dla siebie personalizowane imiennie nagranie transowe pt. „Antystres 2” klinknij w ten link teraz.

Uwaga! Nagranie świetnie komponuje się m.in. z: „Antystres 3”, „Kontrola emocji”, „Zakończenie związku”, „Uwolnij się od nieśmiałości” itp.