działanie1Aby osiągnąć jakikolwiek sukces trzeba działać. To jest dla wszystkich jasne. Wiele osób stwierdza jednak, że ma problemy z podejmowaniem działań. Odkładają wiele spraw na później, by czasami po miesiącach lub latach stwierdzić: „ach, gdybym wtedy zdecydował się na zrobienie tego”… „gdybym była wtedy odważniejsza… ” itp. W naszej podświadomości jest wiele obaw i oporów przed podejmowaniem działań, choć wiemy doskonale, że tylko poprzez działanie, możemy tak naprawdę się uczyć. Tylko cokolwiek robiąc, możemy poznać rezultaty naszych wysiłków i zmienić to, co trzeba, by osiągnąć nasz cel. Wiemy to na świadomym poziomie, podczas gdy energia i motywacja do działania bierze się z podświadomości. To w niej musimy „zainstalować” nowe przekonania na temat działania i pozbyć się starych schematów, które do tej pory powstrzymywały nas przed działaniem. Być może był to perfekcjonizm, który bał się konfrontacji z rzeczywistością, a może głęboka potrzeba bezpieczeństwa, nie pozwalająca wystawić się na ocenę otoczenia, a może jeszcze jakiś inny, nieświadomy wzorzec emocjonalny.  Niezależnie od podświadomych motywów odkładania na później, możemy w swojej podświadomości „zainstalować” nowe, lepsze programy i poczuć niezwykłą satysfakcję i motywację do działania, realnego uczenia się, po prostu do życia!

Nagranie pt. „Działanie” pomoże Ci zmienić głębokie przekonania na temat aktywności i umiejętności podejmowania działań, co może poprawić Twoje rezultaty w nauce, pracy, a nawet w kontaktach towarzyskich, gdzie działanie, aktywna postawa także jest czasem bardzo potrzebna.

dzałanieNagranie jest personalizowane, czyli użyte w nim będzie Twoje imię, dzięki czemu sugestie łatwiej trafią do Twojej podświadomości. Zamówienie nagrania w formie mp3 (do ściągnięcia z serwera) kosztuje 40 zł. Nagranie trwa 19 minut i 10 sekund. Zanim zdecydujesz się na jego zamówienie możesz posłuchać fragmentu klikając w ten link. Nagrania należy słuchać przez słuchawki, ponieważ wtedy jest najlepsze działanie wszystkich transowych audio-technologii.

Żeby zamówić dla siebie personalizowane imiennie nagranie transowe pt. „Działanie”  kliknij w ten link.

Uwaga! Nagranie świetnie komponuje się m.in. z: „Antystres 2”, „Inteligencja finansowa”, „Motywacja do ćwiczeń” itp.