Możesz w tej chwili zamówić nagranie personalizowane, które Cię zainteresowało za 40 zł. Zanim jednak to zrobisz, rozważ możliwość zakupienia drugiego nagrania, ponieważ kiedy zamówisz dwa nagrania (w sumie za 80 zł) otrzymasz dodatkowe nagranie gratis.

Jest to opcja, która bierze pod uwagę fakt, że do wielu zmian w podświadomości można podchodzić pod różnymi kątami i pracować z różnymi, uzupełniającymi się nagraniami. Np. “Inteligencja finansowa” znakomicie łączy się z “Działaniem”, “Podejmowanie decyzji” lub “Intuicja Nr1”, zaś “Antystres 2” z “Kontrolą emocji” i “Antystres 3” itp.

Jeżeli chcesz teraz poszukać kolejnego nagrania kliknij na spis nagrań i wybierz kolejne nagranie(a) i wróć do tego formularza.

Aby teraz złożyć zamówienie jednego lub paru nagrań, wypełnij poniższy formularz i wyślij zamówienie, a następnie (w ciągu kilkudziesięciu minut) sprawdź swoją skrzynkę pocztową (również w folderze “Inne” “Śmieci” lub “Spam”), na którą otrzymasz potwierdzenie zamówienia oraz numer konta do wpłaty zwykłym przelewem.

Jeżeli chcesz skorzystać z płatności PayPal, po wypełnieniu formularza (wpisz w uwagach, że zapłacisz przez PayPal) wyślij ze swojego konta na PayPal-u odpowiednią kwotę. Za jedno nagranie – 40 zł, za dwa – 80 zł.  Płatność przyślij w PayPal na adres paypal@adambytof.pl

W ostatnim polu wpisz imię (imiona) do głównego nagrania (nagrań) oraz tytuł nagrania, które chcesz dostać dodatkowo do zamówienia, gratis.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Tytuł zamawianego nagrania lub nagrań

  Imię użytkownika nagrania lub imiona w poszczególnych nagraniach, tytuł gratisowego nagrania, uwagi dodatkowe itp.

  Uwaga! Sprawdź za 10-15 minut swoją skrzynkę pocztową, szczególnie w folderze “SPAM”, “Śmieci” lub “Inne”. Zamówienia realizuję w ciągu 2 dni roboczych, od chwili wpłynięcia przelewu na konto lub chwili płatności w PayPal-u,

  Dziękuje za Twoje zamówienie!