Uwaga! Nowa wersja nagrania! Rok produkcji – 2021! 👍

Nasze głębokie, nieświadome przekonania na temat pieniędzy w dużej mierze warunkują naszą sytuację materialną. Mózg wyławia z otaczającej rzeczywistości te informacje, które są dla nas ważne na podświadomym poziomie. Dlaczego jest tak, że w tych samych warunkach i okolicznościach jedni mają pomysły na biznes, a inni nie? Dlaczego tylko niektórzy zauważają okazje do znakomitych inwestycji? Czy to jest kwestia szczęścia? Intuicja? A może odpowiednio „zaprogramowana” przez środowisko i doświadczenia podświadomość?

Wszyscy wyrastamy w środowisku, które ma ambiwalentny stosunek do pieniędzy. Z jednej strony pragniemy mieć więcej pieniędzy (nie wszyscy świadomie – stopień zakłamania w tej kwestii przypomina chyba panujące zakłamanie w sferze seksualnej), a z drugiej wychowywani jesteśmy w pogardzie dla pieniędzy i tych, którzy je mają. „Nie można dwóch Panom służyć – Bogu i mamonie”, „Prędzej wielbłąd przez ucho igielne przejdzie, niż bogaty wejdzie do Królestwa Niebieskiego”, „brudne pieniądze”, „pieniądze są źródłem wszelkiego zła”, „pierwszy milion trzeba ukraść” itp. Nasza podświadomość poprzez wieloletni trening mogła nauczyć się odpychania pieniędzy, zamykania się na informacje o możliwościach ich zdobywania, zarabiania, pomnażania itd.

inteligencja finansowa3Na świadomym poziomie łatwo ten problem rozwiązać. Wystarczy tylko zdać sobie sprawę z tego jaka jest prawda. Jednak na podświadomym poziomie, tam gdzie informacje są filtrowane jeszcze zanim pojawią się w świadomości, nie tak łatwo jest wywołać zmianę. Można tego dokonać w transie, kiedy umysł skupiony jest na przekonaniach, obrazach i emocjach wytwarzających nowe połączenia neuronowe w mózgu. Jest to proces wymagający wielu powtórzeń, treningu, ale jego rezultatem może być głęboka zmiana w podświadomości, która będzie podstawą zmiany Twojego podświadomego stosunku do pieniędzy, otwarcia na informacje, pomysły, możliwości ich zdobycia, zarobienia, pomnożenia. Informacje na ten temat, które już wokół Ciebie są, zaczną wreszcie dochodzić do Twojej świadomości. Pojawia się niezwykle cenne pomysły, dzięki którym zwiększysz ilość pieniędzy w swoim życiu.

Nagranie „Inteligencja Finansowa” jest personalizowane, czyli użyte w nim będzie Twoje imię, dzięki czemu sugestie łatwiej trafią do Twojej podświadomości. Zamówienie nagrania w formie mp3 (do ściągnięcia z serwera) kosztuje 40 zł.

Nagranie trwa 30 minut. Zanim zdecydujesz się na jego zamówienie możesz posłuchać wersji niepersonalizowanej na YouTube klikając w ten link. Nagrania należy słuchać przez słuchawki, ponieważ wtedy jest najlepsze działanie wszystkich transowych audio-technologii.

Żeby zamówić nagranie wypełnij formularz zamówienia, który znajdziesz klikając w ten link!