intuicjaCzym jest intuicja? Czy można ją w sobie rozwinąć, czy trzeba się z nią urodzić? Psychologia określa intuicję jako zdolność do podświadomego przetwarzania informacji. Mózg odbiera ogromną ilość danych z otoczenia, nie angażując w to świadomego umysłu. Tylko znikomą ilość informacji przetwarzamy świadomie. Wszystkie te informacje mogą być wykorzystane w procesie nieświadomego rozwiązywania problemów. Mówi się o tym, że lekarze lub inwestorzy giełdowi z dużym doświadczeniem mają intuicję. W swoich mózgach zgromadzili bardzo dużą ilość danych w formie wspomnień, obrazów, odczuć i dźwięków. Tych informacji, bez pośrednictwa logicznego, werbalnego myślenia używają, by podświadomie rozwiązywać problemy. Rozwiązanie pojawia się w świadomym umyśle nagle, gotowe, w formie odczucia lub wizji, pomysłu. Słowa nie biorą w tym procesie udziału.

Innego rodzaju zjawiskiem jest umiejętność zbierania informacji inną drogą niż zmysły. Badania nad zjawiskiem zdalnego widzenia i telepatii na uniwersytetach w Edynburgu i Amsterdamie wydaja się potwierdzać tego rodzaju zdolność. Badanie prowadzone były na przeciętnych ludziach, a nie tylko na wybitnie utalentowanych jednostkach.

intuicja2Mózg każdego z nas działa w ten sposób. Dlaczego więc mówi się, że jedni ludzie mają intuicję, a inni nie. Ci, którzy mają intuicję mają otwarty kanał przepływu informacji z podświadomości do świadomego umysłu. Otwarci są na niezwykłe skojarzenia, zestawienia obrazów, pamiętają marzenia senne itp. To pomaga im rozwiązywać problemy i trafnie prognozować przyszłość. Tego rodzaju umiejętność można w sobie rozwinąć. Werbalne zagłuszanie głosu intuicji może być zatrzymane poprzez trans lub medytację. Rozwinięciu tej umiejętności służy także nagranie transowe pt. „Intuicja”. Jego zadaniem jest otwarcie kanału przepływu informacji pomiędzy świadomością  i podświadomością.

Nagranie „Intuicja” jest personalizowane, czyli użyte w nim będzie Twoje imię, dzięki czemu sugestie łatwiej trafią do Twojej podświadomości. Zamówienie nagrania w formie mp3 (do ściągnięcia z serwera) kosztuje 40 zł. Nagranie trwa ok. 19 minut. Zanim zdecydujesz się na jego zamówienie możesz posłuchać fragmentu nagrania, zmiksowanego dla klientki o imieniu Magda, klikając w ten link. Uwaga! Nagrania słuchaj w słuchawkach.

7 stycznia 2018 została opublikowana nowa, przekomponowana wersja nagrania „Intuicja” pod tytułem „Intuicja Nr 1”. Jest ono do posłuchania na YouTube w całości, w wersji uniwersalnej, niepersonalizowanej *w wersji dla kobiet lub mężczyzn). Możesz zamówić także tą wersję ze swoim imieniem. Uwaga! W zamówieniu wpisz tytuł: „Intuicja Nr 1″… oraz swoje imię.

Żeby zamówić dla siebie personalizowane imiennie nagranie transowe pt. „Intuicja”  wejdź na tą stronę teraz.

Uwaga! Nagranie świetnie komponuje się m.in. z: „Inteligencja finansowa”, „Koncentracja i pamięć” itp.