koncentracja1Stan silnej koncentracji jest naszym naturalnym stanem umysłu. Dzieci doskonale koncentrują się na zabawie, wielu mężczyzn potrafi świetnie skupić się na ekranie telewizora podczas meczu, a niektóre kobiety przed szybą wystawową sklepu z butami… 😉 Umiejętność koncentracji jest nam dana z natury. Chodzi tylko o to, by nauczyć się ten stan kontrolować i wywoływać go „na żądanie” podczas nauki lub pracy. Temu może doskonale służyć autohipnoza. Możemy sobie „zainstalować” w głowie procedurę aktywizującą stan koncentracji, który jest związany z lepszym funkcjonowaniem pamięci. Gdy jesteśmy dobrze skupieni na materiale, zapamiętujemy go o wiele lepiej, niż w innych okolicznościach, gdy rozpraszają nas zewnętrzne zakłócenia lub postronne myśli i wyobraźnia. Autohipnoza doskonale sprawdza się w takim zadaniu. Poza tym, regularne praktykowanie transu autohipnotycznego samo w sobie jest doskonałym ćwiczeniem umiejętności wywoływania stanu głębokiego skupienia „na zawołanie”.

Jeżeli przed złożeniem zamówienia chcesz posłuchać 3 – minutowego fragmentu tego nagrania (w Twoim zamówionym nagraniu będzie Twoje imię) kliknij w ten link. Nagrania należy słuchać przez słuchawki, bo wtedy jest najlepsze działanie wszystkich transowych audio-technologii. Całe nagranie trwa ponad 20 minut.

Żeby zamówić dla siebie personalizowane imiennie (ze swoim imieniem) nagranie transowe „Koncentracja i pamięć” za 40 zł, kliknij na link do formularza zamówienia.