kontrola-emocji1aEmocje kontrolują nasz życie. Wszystkie najważniejsze decyzje, które podejmujemy są uwarunkowane emocjonalnie, bardziej lub mniej świadomie. Niestety nie zawsze emocje prowadzą nas tam, gdzie byśmy chcieli. Przejmują nad naszym zachowaniem kontrolę. Pod wpływem emocji robimy czasem rzeczy, których potem żałujemy. Negatywne emocje potrafią sabotować nasze wysiłki (np. strach przed jakimś działaniem: wystąpieniem, egzaminem, rozpoczęciem rozmowy z atrakcyjną osobą itp.), potrafią zepsuć nam dzień lub kilka dni. Emocje kontrolują nas. Są kształtowane pod wpływem podświadomych przekonań i wzorców ukształtowanych w dzieciństwie, które często są już przestarzałe i nieadekwatne, a przede wszystkim, nie są dla nas korzystne.

To można zmienić! Możesz mieć kontrolę nad swoimi emocjami! Nie jest ona możliwa, gdy emocje już się pojawiają, ponieważ są one szybsze niż myślenie. Przecież zanim pomyślisz, już działasz pod wpływem emocji. Na tym właśnie polega problem. Emocje działają podświadomie. Możesz jednak wytrenować swój mózg w nowym reagowaniu emocjonalnym na te same bodźce. Zamiast na przykład reagować strachem i obawami przed zagajeniem rozmowy z niezwykle atrakcyjną osobą, możesz poczuć ciekawość i rozbawienie tą sytuacją z lekkim odcieniem ekscytacji, która np. zwiększy Twoje możliwości intelektualne. I reakcja taka może zacząć się pojawiać automatycznie na myśl o poznaniu kogoś atrakcyjnego, właściwie bez konieczności świadomej kontroli. To jest siła warunkowania swojego mózgu w transie!

kontrola-emocji3Możesz kształtować swoje emocje tak, jak chcesz! W transie wywołanym przez personalizowane nagranie „Kontrola Emocji”. Właściwie możesz powiązać w swoim mózgu każdą sytuację z każdą emocją. Ludzie potrafią reagować fobią na widok słońca! Zastanów się więc dokładnie czego tak naprawdę chcesz? Jak chcesz się czuć? Jakie emocje chcesz przeżywać w miejsce tych, których chcesz się już pozbyć. Co chcesz czuć zamiast obaw, strachu, smutku, przygnębienia, lęku, gniewu itp. To nie prawda, że musimy czuć te wszystkie emocje, jak twierdzą niektórzy psychologowie. Znam ludzi, którzy gniewają się niezwykle rzadko, a przygnębieni nie są prawie nigdy. Oni naprawdę świetnie uwarunkowali swój mózg podczas transu i medytacji. Ty też możesz to zrobić!

Nagranie „Kontrola Emocji” jest personalizowane, czyli użyte w nim będzie Twoje imię, dzięki czemu sugestie łatwiej trafią do Twojej podświadomości. Zamówienie nagrania w formie mp3 (do ściągnięcia z serwera) kosztuje 40 zł. Nagranie trwa 25 minut 42 sekundy. Zanim zdecydujesz się na jego zamówienie możesz posłuchać fragmentu klikając w ten link. Nagrania należy słuchać przez słuchawki, bo wtedy jest najlepsze działanie wszystkich transowych audio-technologii.

Żeby zamówić dla siebie personalizowane imiennie nagranie transowe pt. „Kontrola Emocji”  wejdź na tą stronę teraz.

Uwaga! Nagranie świetnie komponuje się m.in. z: „Antystres 2”, „Zakończenie związku”, „Uwolnij się od nieśmiałości” itp.