sila-k02Wszyscy wiemy jak bardzo korzystna jest dla nas aktywność fizyczna, ruch. Poprawia nie tylko stan naszego zdrowia, pomaga zdobyć i utrzymać atrakcyjność fizyczną. Zwiększa także naszą odporność na stres, dostarcza mózgowi tlenu i endorfin, dzięki czemu funkcjonujemy psychicznie o wiele lepiej.

Problemem jest tylko utrzymanie naszej motywacji do ćwiczeń. Wiele razy zaczynamy ćwiczyć, przyrzekamy sobie, że będziemy robić to systematycznie i po kilku treningach (spacerach, przebieżkach) jakoś tak się składa, że zapominamy o tym, mamy inne rzeczy na głowie itp. Po kilku dniach łapiemy się na myśli, że już nie ćwiczyliśmy od kilku dni i że to nie ma sensu. Jeżeli masz takie doświadczenia za sobą i chcesz, żeby Twoja podświadomość nauczyła się naprawdę tęsknić do ćwiczeń oraz wciąż domagała się ruchu i wywoływała w Tobie nieodparte pragnienie fizycznego wysiłku, do którego Twoje ciało jest przecież zaprogramowane przez naturę, to nagranie „Motywacja do ćwiczeń” jest właśnie dla Ciebie!

Jest ono doskonałym uzupełnieniem stosowania postu przerywanego (intermittent fasting). Ćwicząc regularnie, utrzymasz nie tylko odpowiednią wagę, ale także zyskasz piękną sylwetkę, a Twoje ciało będzie sprawne i zdrowe. Nagranie transowe „Motywacja do ćwiczeń”, zainstaluje w Twojej podświadomości pragnienie aktywności, której trudno będzie Ci się oprzeć!

sila-mNagranie „Motywacja do ćwiczeń” jest personalizowane, czyli użyte w nim będzie Twoje imię, dzięki czemu sugestie łatwiej trafią do Twojej podświadomości. Zamówienie nagrania w formie mp3 (do ściągnięcia z serwera) kosztuje 40 zł.

Nagranie trwa 19 minut. Zanim zdecydujesz się na jego zamówienie, możesz posłuchać fragmentu klikając w ten link. Nagrania należy słuchać przez słuchawki, bo wtedy jest najlepsze działanie wszystkich transowych audio-technologii.

Żeby zamówić dla siebie personalizowane imiennie nagranie transowe „Motywacja do ćwiczeń”  kliknij w ten link teraz.

Uwaga! Nagranie świetnie komponuje się m.in. z nagraniami: „Działanie”,  „Stabilizator diety”, „Post w odchudzaniu” itp.