decyzje2

Każdy z nas musi podejmować w życiu rożnego rodzaju decyzje i miewa z tym kłopoty. Czy zaangażować się w nowy  związek? Co studiować? Jaką wybrać pracę? Zostać, czy wyjechać? Zakończyć związek, czy go utrzymać? Nie wiemy co wybrać, czego tak naprawdę chcemy i co jest, a co nie jest możliwe. Popadamy wtedy w impas decyzyjny, ponieważ nie potrafimy dokonać wyboru, który nie tylko jest wybraniem „czegoś”, ale także rezygnacją, wyrzeczeniem się „czegoś innego”. Wszystkie te rozterki przeżywamy czasem bardzo dramatycznie na świadomym poziomie. Męczymy się, nie potrafiąc dokonać wyboru. Jednak w głębi duszy, w głębokiej podświadomości wiemy, co jest dla nas dobre. Musimy tylko pozwolić, by ta głęboka mądrość naszej podświadomości nam się objawiła. Jak natchnienie poety lub oświecenie mędrca. Pewnego dnia budzimy się ze snu, albo idziemy na spacer i nagle wiemy już co zrobić! Wcześniej nie myślimy o swoim problemie, tylko nagle coś do nas wreszcie dociera. To jest nieświadomy proces.

Personalizowane nagranie transowe pt. „Podejmowanie decyzji” może ten proces przyspieszyć. Podświadomość, zainspirowana zawartymi w nagraniu sugestiami, zacznie poszukiwać dróg, by jak najszybciej wydobyć na powierzchnię to, co pomoże nam łatwiej i trafniej podejmować decyzje. Odczuwa się wtedy ogromną ulgę, ponieważ wewnętrzny konflikt zużywa ogromne ilości energii życiowej, która od tej chwili może być skierowana na pracę, twórcze rozwiązywanie problemów, motywacje do działania itp.

decyzje3Nagranie „Podejmowanie decyzji” jest personalizowane, czyli użyte w nim będzie Twoje imię, dzięki czemu sugestie łatwiej trafią do Twojej podświadomości. Zamówienie nagrania w formie mp3 (do ściągnięcia z serwera) kosztuje 40 zł.

Jeżeli przed złożeniem zamówienia chcesz posłuchać 3 – minutowego fragmentu tego nagrania (z imieniem „Marek”, w Twoim zamówionym nagraniu będzie Twoje imię) kliknij w ten link. Nagrania należy słuchać przez słuchawki, bo wtedy jest najlepsze działanie wszystkich transowych audio-technologii. Całe nagranie trwa prawie 20 minut.

Autorem muzyki w tym nagraniu jest Piotr Janeczek, znakomity kompozytor muzyki medytacyjnej, relaksacyjnej i transowej. Wykorzystałem w moim nagraniu fragment utworu „Return To The Source”. Chciałbym złożyć Piotrowi serdeczne podziękowania za owocną współpracę. Jego twórczość można poznać bliżej na stronach: www.yansmusic.pl

Żeby zamówić dla siebie personalizowane imiennie (ze swoim imieniem) nagranie transowe „Podejmowanie decyzji” kliknij na link do formularza zamówienia teraz.