“Intermittent fasting”, czyli post przerywany, to metoda redukcji tkanki tłuszczowej, zyskująca w ostatnich latach ogromną popularność na całym świecie. Oparta na najnowszych badaniach klinicznych, niezwykle skuteczna, zyskuje miliony zwolenników. Polega na stosowaniu bardzo krótkich postów, trwających od 14 do 24 godzin. Organizm reaguje na krótki post zmianami hormonalnymi, które znakomicie sprzyjają spalaniu tkanki tłuszczowej, chronią tkankę mięśniową, zwiększają neurogenezę (produkcję nowych neuronów w mózgu) itp. Ma ona nie tylko znaczenie dla odchudzających się, ale także wielkie korzyści zdrowotne, wliczając w to działanie przeciwnowotworowe i opóźniające starzenie się organizmu i mózgu (demencja starcza, choroba Alzheimera).

Jedynym problemem dla części osób stosujących tę metodę może być przyzwyczajenie do uczucia lekkiego głodu, pustki lub charakterystycznego “ssania w żołądku”. Może być to odczuwane jako dyskomfort. Personalizowane nagranie hipnotyczne pt. “Post w odchudzaniu” pomaga przeprogramować podświadomość (mózg) tak, by całkowicie zniwelować odczucie dyskomfortu, a nawet wprowadzić skojarzenie pomiędzy postem a poczuciem głębokiej satysfakcji i innymi pozytywnymi reakcjami emocjonalnymi. Powinno być stosowane w pierwszych kilku dniach codziennie, a potem na przemian z jego krótką, pięciominutową wersją “podtrzymującą” zmiany w podświadomości, czyli tzw. minihipnozą, do której nagranie znajduje się pod tym linkiem.

W ten sposób bardzo ułatwia stosowanie krótkich postów, nawet w ich bardziej ambitnych formach (posty 36-godzinne 2 razy w tygodniu). Nagranie świetnie uzupełnia się z nagraniami “Stabilizator diety” oraz “Motywacja do ćwiczeń“.
Kaszt nagrania wynosi 40 zł. Aby zamówić nagranie “Post w odchudzaniu” teraz, kliknij w link do formularza zamówienia.