„Intermittent fasting”, czyli post przerywany, to metoda redukcji tkanki tłuszczowej, zyskująca w ostatnich latach ogromną popularność na całym świecie. Oparta na najnowszych badaniach klinicznych, niezwykle skuteczna, zyskuje miliony zwolenników. Polega na stosowaniu bardzo krótkich postów, trwających od 14 do 24 godzin. Organizm reaguje na krótki post zmianami hormonalnymi, które znakomicie sprzyjają spalaniu tkanki tłuszczowej, chronią tkankę mięśniową, zwiększają neurogenezę (produkcję nowych neuronów w mózgu) itp. Ma ona nie tylko znaczenie dla odchudzających się, ale także wielkie korzyści zdrowotne, wliczając w to działanie przeciwnowotworowe i opóźniające starzenie się organizmu i mózgu (demencja starcza, choroba Alzheimera).

Jedynym problemem dla części osób stosujących tę metodę może być przyzwyczajenie do uczucia lekkiego głodu, pustki lub charakterystycznego „ssania w żołądku”. Może być to odczuwane jako dyskomfort. Personalizowana medytacja prowadzona pt. „Post w odchudzaniu” pomaga przeprogramować podświadomość (mózg) tak, by całkowicie zniwelować odczucie dyskomfortu, a nawet wprowadzić skojarzenie pomiędzy postem, a poczuciem głębokiej satysfakcji i innymi pozytywnymi reakcjami emocjonalnymi. Powinna być stosowana w pierwszych kilku dniach codziennie, a potem na przemian z jej krótką, pięciominutową wersją „podtrzymującą” zmiany w podświadomości, czyli tzw. minimedytacją, do której nagranie ukaże się do końca kwietnia 2021.

W ten sposób bardzo ułatwiamy sobie stosowanie krótkich postów, nawet w ich bardziej ambitnych formach (posty 24-godzinne 2 razy w tygodniu). Nagranie świetnie uzupełnia się z nagraniami „Stabilizator diety” oraz „Motywacja do ćwiczeń„.
Koszt nagrania wynosi 40 zł. Aby zamówić nagranie „Post w odchudzaniu” w wersji personalizowanej, czyli z Twoim imieniem, kliknij w link do formularza zamówienia.