Co sprawia, że jedni ludzie odchudzają się z powodzeniem i utrzymują wagę, a inni wciąż walczą z efektem „jojo”? Dlaczego stosowanie diet działa tylko na krótką metę i powoduje, że za każdym razem odchudzanie jest coraz trudniejsze? Jakie są najskuteczniejsze strategie regulacji wagi? W jaki sposób nie tylko zdrowo się odchudzić w tempie ok 4 kg na miesiąc, ale także utrzymać tkankę mięśniową, która nadaje ciału sprężysty wygląd i zabezpiecza przed ponownym przytyciem, spowolnić procesy starzenia się organizmu i mózgu, a nawet zwiększyć samokontrolę w innych dziedzinach życia (praca, nauka)?

Internetowy kurs „Psychologia odchudzania” wprowadzi Cię w szczegóły technik psychologicznych, z których korzystają Ci, którzy osiągnęli sukces w tej dziedzinie. Unikniesz drastycznych diet, konieczności ćwiczenia 3 razy w tygodniu po godzinie, konieczności chodzenia na siłownię lub biegania. Dowiesz się co naprawdę działa, a co jest tylko marketingowym chwytem przemysłu odchudzania i fitness.

Kurs jest pełnym zapisem jednej z  edycji online (na platformie webinarowej), które składały się z czterech dwugodzinnych sesji raz w tygodniu. Możesz przejść materiał kursu właśnie w tym tempie, albo dostosować je do siebie. W ramach kursu otrzymasz także personalizowane (zawierające Twoje imię) nagraniaStabilizator diety„, „Motywacja do ćwiczeń” oraz „Post w odchudzaniu„.

Tak naprawdę odchudzanie jest proste i dla każdego możliwe, o ile stosuje się dobre i sprawdzone strategie. Sprawdziliśmy je z wielkim powodzeniem na kilku kursach odchudzania przez ostatnie kilka lat. Zapoznasz się ze sprawdzonymi metodami, czyli takimi, które większość ludzi łatwo wprowadza w życie i pozostaje przy nich na wiele lat.

W programie kursu:

  • proste techniki zmiany nawyków
  • zasada kaizen w odchudzaniu
  • przemiana podświadomości w stanie skupienia
  • praca z nagraniami kierowanej wyobraźni emocjonalnej
  • zasady 10-minutowego super-skutecznego treningu domowego (3 razy w tygodniu)
  • najpopularniejsze schematy intermittent fasting

Podczas kursu dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz, by osiągnąć swój cel w odchudzaniu oraz doświadczysz pierwszych spadków wagi (tkanki tłuszczowej).

Koszt dostępu do kursu online wynosi 170 zł.
Jeżeli chcesz wykupić dostęp do kursu „Psychologia Odchudzania”,  otrzymać nagrania personalizowane, wypełnij teraz formularz zamówienia. Po wysłaniu formularza,  w mailu zwrotnym, otrzymasz dalsze instrukcje.

Zapraszam!
Adam Bytof