W odchudzaniu najważniejsze jest to, co jemy, ile tego jemy oraz kiedy to jemy, czyli dieta. Drugim czynnikiem jest ruch. Jeżeli jednak próbowalibyśmy określić stosunek ważności diety i ruchu w odchudzaniu, byłoby to ok. 80/20. Dieta jest najważniejsza.

W nagraniu „Stabilizator diety” koncentrujemy się na zaprogramowaniu podświadomości tak, by we właściwy sposób reagowała na zdrowe jedzenie, by to jedzenie nam po prostu naturalnie zaczęło smakować (można polubić nawet chrupanie marchewki :-)). Z drugiej strony chodzi o to, by przerwać stare skojarzenia apetytu z potrawami czy produktami, które służą raczej gromadzeniu tkanki tłuszczowej (słodycze, „białe,” proste węglowodany, pizza itp.)

W naszym podejściu nie chodzi o to by się zmuszać, katować nową dietą lub tęsknić i walczyć z apetytem na coś słodkiego. Nagranie ma na celu zmianę naszej podświadomości tak, by w regulacji diety (nikt nie mówi o całkowitej abstynencji w przypadku np. cukru) nasze plany i zamierzenia wprowadzać łatwiej i trzymać się ich bez większego wysiłku. Na tym polega programowanie podświadomości. Nie walczymy ze sobą, lecz wykorzystujemy możliwości zmiany połączeń neuronowych w mózgu, które odpowiedzialne są za automatyczne reakcje, zachowania oraz apetyt.

Nagranie jest częścią internetowego kursu „Psychologia Odchudzania” – https://adambytof.pl/psychologia-odchudzania

Możesz także zamówić samo nagranie „Stabilizator diety”. Kosztuje ono 40 zł. Jest personalizowane, czyli usłyszysz w nim swoje imię (zwiększa to skuteczność nagrania). Jeżeli przed złożeniem zamówienia chcesz posłuchać 2 – minutowego fragmentu tego nagrania kliknij w ten link. Nagrania należy słuchać przez słuchawki, bo wtedy jest najlepsze działanie wszystkich transowych audio-technologii (m.in. synchronizacji półkul mózgu). Całe nagranie trwa ok. 35 minut.

Żeby zamówić dla siebie personalizowane imiennie (ze swoim imieniem) nagranie transowe „Stabilizator diety” kliknij na link do formularza zamówienia.

Uwaga! Klienci którzy zamówili to nagranie zamawiali także inne nagrania, najczęściej były to: „Motywacja do ćwiczeń”, „Post w odchudzaniu” oraz „Antystres 2” i „Antystres 3”. Możesz rozważyć kupno dwóch lub trzech nagrań w jednym pakiecie, wtedy do Twojego zamówienia możesz dostać dodatkowe nagranie gratis – kliknij na link do formularza zamówienia,  gdzie znajdziesz dalsze szczegóły.