Świadome śnienie jest jednym z najbardziej niezwykłych doświadczeń zmienionego stanu świadomości, dostępnych bez konieczności używania substancji psychoaktywnych. To niezwykłe, ekstatyczne wręcz doświadczenie, łączące się z doświadczeniem niesamowitej wolności, niesie ze sobą szereg możliwości komunikacji z podświadomością, które niedostępne są w innych technikach (medytacja, wizualizacja, trans itp.).

Zapraszam serdecznie na sześciodniowy trening online. Poświęcony będzie on praktyce świadomego śnienia, mindfulness (uważnej, nieoceniającej obecności) i technikom rozwoju intuicji. Zagadnienia te są wobec siebie komplementarne, doskonale się uzupełniają i wzbogacają. Trening będzie obejmował spotkania online, więc możesz uczestniczyć w nim z każdego miejsca na świecie. Potrzebujesz tylko zasięgu sieci.

Tu możesz obejrzeć ciekawy film o świadomym śnieniu: https://youtu.be/lPbkJ_p8-4I
Film o potencjale świadomych snów: https://youtu.be/_5bBun5en-A
Inne filmy i nagrania wideo: https://adambytof.pl/category/wideo/

Spotykać będziemy się na webinarowej platformie Zoom, którą można zainstalować (bardzo maleńki i łatwy w instalacji program) na każdym sprzęcie. (https://zoom.us/download#client_4meeting). Spotkania obejmują:

  • 6 wieczornych sesji o godz. 20.00 (ok. dwóch godzin)
  • 3 krótkie sesje porannej przerwy we śnie ok. godz. 5.00 (na 15-20 minut)
  • 7 nagrań transowych
  • 4 nagrania personalizowane

Po porannej 20-minutowej praktyce idziemy spać na “poranną drzemkę”, trwającą od 1,5 do 3 godzin, w czasie której pojawiają się sny świadome (LD), doświadczenie OBE (out of body experience) lub stany hipnagogiczne.

Pomiędzy sesjami codziennie będą do wykonania ćwiczenia w ciągu dnia oraz ćwiczenia z nagraniami transowymi (audio). Wszystkie spotkania online są nagrywane, a linki do zapisu spotkań rozsyłane są do uczestników treningu zaraz po zakończeniu spotkania. Jeżeli zatem, ktoś nie może uczestniczyć w spotkaniu online, bo np. coś mu wypadło, może je obejrzeć już godzinę później, lub w dowolnym czasie. Nic zatem nikomu nie umknie. Nagrania wideo są kasowane 7 dni po zakończeniu kursu.

Na każdym spotkaniu uczestnicy mogą zabrać głos, zadać pytanie, podzielić się swoim doświadczeniem itp. Trening jest w pełni interaktywny. Zajmiemy się na nim najbardziej skutecznymi technikami wywoływania świadomego śnienia, rozwoju intuicji, technikami medytacyjnymi oraz praktyką mindfulness. Jest to intensywna praktyka dla osób poważnie zainteresowanych.

Uwaga! Koszt uczestnictwa w kursie online jest dowolny! Jest to rewolucyjny sposób finansowania uczestnictwa, nieznany w innych miejscach. Rezerwacja miejsca kosztuje tylko symboliczne 100 zł. Pozostałą część opłaty można wnieść już po zakończeniu zajęć, zgodnie z własną oceną ich wartości.

Trening odbędzie się w dniach:

21-26 stycznia 2021

Uwaga! Wszystkie miejsca zarezerwowane. Zapraszam na sierpień 2021!

 


Strona dla uczestników aktualnej edycji kursu (wymagane hasło)