Świadome śnienie jest jednym z najbardziej niezwykłych doświadczeń zmienionego stanu świadomości, dostępnych bez konieczności używania substancji psychoaktywnych. To niezwykłe, ekstatyczne wręcz doświadczenie, łączące się z doświadczeniem niesamowitej wolności, niesie ze sobą szereg możliwości komunikacji z podświadomością, które niedostępne są w innych technikach (medytacja, wizualizacja, trans itp.).

Tu możesz obejrzeć ciekawy film o świadomym śnieniu: https://youtu.be/IpAZJ4SR1Cs
Film o potencjale świadomych snów: https://youtu.be/_5bBun5en-A
Inne filmy i nagrania wideo: https://adambytof.pl/category/wideo/

Kurs “Sztuka Świadomego Śnienia” jest pełnym zapisem ostatniej edycji kursu online, wzbogaconym o dodatkowe elementy:

  • 6 wieczornych sesji  (ok. 12 godzin materiałów wideo)
  • 3 krótkie sesje porannej przerwy we śnie ok. godz. 5.00 (ok. 1,5 godz materiałów wideo)
  • 7 nagrań transowych
  • 4 nagrania personalizowane (z Twoim imieniem)
  • 2 konsultacje indywidualne przez komunikator internetowy

Kupując kurs “Sztuka Świadomego Snu”, otrzymasz także nagrania transowe i nagrania personalizowane audio (mp3), w których użyte będzie Twoje imię. Będą to nagrania transowe do ćwiczeń oraz nagrania do odtwarzania podczas snu.

Otrzymasz także, w ramach kursu, prawo do skorzystania z dwóch konsultacji indywidualnych przez komunikator internetowy (Skype, Zoom, Messenger itp.),  w dowolnie wybranym przez siebie terminie.

Kurs razem z materiałami i dwiema konsultacjami indywidualnymi kosztuje 370 zł. Aby kupić kurs oraz otrzymać personalizowane nagrania transowe wypełnij formularz poniżej. W ciągu kilku minut otrzymasz na podany adres mailowy numer konta do wpłaty 370 zł i dalsze informacje.

 


Strona dla uczestników aktualnej edycji kursu (wymagane hasło)