nieśmiałość3Nieśmiałość potrafi być dla wielu ludzi wielkim problemem. Przez nieśmiałość nie możemy zdecydować się, by kogoś poznać, rozpocząć rozmowę, zabrać głos w gronie kilku osób, itp. Osoby nieśmiałe zdają sobie sprawę z tego, że ich życie mogłoby potoczyć się w zupełnie innym kierunku, gdyby nie bały się oceny innych ludzi i odrzucenia.

Nieśmiałości można się jednak pozbyć. Można zmienić podświadome przekonania i wzorce reakcji w tych sytuacjach, które do tej pory wywoływały w nas nieśmiałość. Wiele osób poradziło już sobie z nieśmiałością i zmieniło swoje życie. Rozpoczęli działania: podjęli studia, założyli firmy, poznali nowe osoby itp. Czuja się doskonale w kontaktach z innymi ludźmi, czują luz i wewnętrzny spokój. Po ich nieśmiałości zostało tylko wspomnienie. Swoje doświadczenia z pracy z indywidualnymi klientami wykorzystałem przy pracy nad tym nagraniem.

Twoja podświadomość, dzięki pracy z tym transem, znajdzie inne sposoby na zaspokojenie Twoich głębokich, podświadomych potrzeb (np. potrzeby bezpieczeństwa), które do tej pory zaspokajała Twoja nieśmiałość. Twoja podświadomość nie będzie już dłużej potrzebowała nieśmiałości i zapomnisz o niej w zupełnie naturalny sposób. Słuchając tego nagrania regularnie, zastąpisz w podświadomości reakcję lęku przed odrzuceniem. Ten właśnie lęk leży u podstaw nieśmiałości, reakcją delikatnego współczucia dla osób, które wcześniej Cie onieśmielały. Odczuwając delikatne współczucie, nie pozostawisz miejsca na nieśmiałość. To działa! Przekonało się o tym już wielu moich klientów. Dlatego ta metoda może pomóc także i Tobie!

nieśmiałośćNagranie „Uwolnij się od nieśmiałości” jest personalizowane, czyli użyte w nim będzie Twoje imię, dzięki czemu sugestie łatwiej trafią do Twojej podświadomości. Zamówienie nagrania w formie mp3 (do ściągnięcia z serwera) kosztuje 40 zł. Nagrania należy słuchać przez słuchawki, bo wtedy jest najlepsze działanie wszystkich transowych audio-technologii

Nagranie trwa 17 minut.

Żeby zamówić dla siebie personalizowane imiennie nagranie transowe „Uwolnij się od nieśmiałości”  kliknij na link do formularza zamówienia.

Uwaga! Nagranie świetnie komponuje się m.in. z nagraniami: „Kontrola emocji”, „Antystres 2” itp.