zakończenie związku4Czy chcesz się uwolnić emocjonalnie od związku, który się zakończył lub zakończy w najbliższej przyszłości? Wszyscy doskonale wiemy, że racje rozumu nie zawsze idą w parze z porywami serca. Nieudany związek potrafi czasami męczyć przez wiele miesięcy i lat. Dręczą nas powracające myśli, a wraz z nimi negatywne emocje: poczucie żalu, poczucie winy, smutek, tęsknota, uraza itp. Jest to zupełnie nie do opanowania. Emocje żyją w nas własnym życiem i nie potrafimy się od nich uwolnić. Obsesyjne myśli wciąż wracają.

Dzięki autohipnozie i nagraniu „Zakończenie związku” możesz wreszcie uwolnić swoją podświadomość od negatywnych emocji, możesz przenieść swój nieudany związek w daleką, emocjonalną przeszłość i naprawdę doświadczyć emocjonalnego uwolnienia. Możesz otworzyć się na nowe doświadczenia i znowu poczuć radość życia. Autohipnoza z użyciem personalizowanych nagrań jest potężnym narzędziem wewnętrznej przemiany, z którego na co dzień korzystają tysiące ludzi. Uwolnij wreszcie swoje emocje i poczuj się naprawdę doskonale!

Nagranie „Zakończenie związku” jest personalizowane, czyli użyte w nim będzie Twoje imię, dzięki czemu sugestie łatwiej trafią do Twojej podświadomości. Zamówienie nagrania w formie mp3 (do ściągnięcia z serwera) kosztuje 40 zł. Nagranie trwa ok. 25 minut. Zanim zdecydujesz się na jego zamówienie możesz posłuchać fragmentu nagrania, klikając w ten link. Uwaga! Nagrania słuchaj w słuchawkach.

Żeby zamówić dla siebie personalizowane imiennie nagranie transowe pt. „Zakończenie związku”  kliknij w link do formularza zamówienia teraz.

Uwaga! Nagranie świetnie komponuje się m.in. z nagraniami: „Kontrola emocji”, „Antystres 2, „Antystres 3” itp.